חוות דעת של אורחים

דירוג משוקלל
3 / 3
צוות רפואי בתינוקייה
3
ניקיון החדר
3
שרות בדלפק הקבלה
3
איכות הדרכת ההנקה
2.9
רמת תחזוקת החדר
2.9
איכות המזון
3
איכות השירות בחדר האוכל / לובי
3
איכות ההדרכות בלובי ובתינוקייה
3
מעבר קל ומהיר מבית החולים
2.9
+ הוסף חוות דעת
10/03/2019
3/3
חווויה מושלמת לאחר הלידה!
הדבר הכי טוב שיכולנו לעשות לאחר הלידה זה להיות במלונית! רוצה לשבח אדיבות צוות הקבלה ואת המלצרים. ותודה מיוחדת לאחות בתינוקיה: רוני. בחורה מדהימה עם אדיבות אינסופית! לצד מקצועיות רבה. חומר אנושי מיוחד!
09/03/2019
3/3
לא הייתי בוחרת אחרת.
למרות המחלקה החדשה בחרנו להגיע למלונית, בעיקר כדי שהגדול שלנו ישן איתנו. זו הייתה החלטה חכמה מאוד שלא הייתי מוותרת עליה. צברנו כוחות, אכלנו טוב וקיבלנו טיפול ויחס נפלאים.
24/02/2019
3/3
ההחלטה הכי טובה שלנו
למרות שהיינו ביולדות א(המחלקה החדשה), ההחלטה לשהות במלונית הייתה הדבר הכי טוב שעשינו. בזכות זה התאפשרה לנו נחיתה רכה למציאות חדשה ויכולנו להיות בביות מלא ללא חשש ועם רשת תמיכה ענפה. הצוות היה קשוב, רגיש ומוכוון לסייע בכל שאלה ובקשה בכל שעות היממה- גם אם זה רק כדי להרגיע הורים טריים. ההדרכות היו מצוינות - בפרט זו על שפת התינוקות בהנחייתה של רותם ברזני, וכן הדרכת טיפול ובטיחות בהנחיית צוות המלונית שהתעלה מעל ההדרכות בבית החולים עצמו.
22/02/2019
3/3
מעולה
ההדרכות לא רלוונטיות לנו, אז אין לנו דירוג. האוכל מעולה, וזה די חשוב בפרט לאחר לידה והימנעות מכל מיני מאכלים במהלך ההיריון. הרגשנו את הפינוק ואת הכייף בשהייה במלונית. פשוט תודה❗️
15/02/2019
3/3
צוות המלון, על כל מחלקותיו, פשוט מדהים. היה קשוב ונכון לסייע בכל עניין ודבר. האחיות בתינוקיה פשוט מדהימות!!!
11/02/2019
3/3
היה פשוט נפלא!
השהות במלון הפכה את חוויית הלידה וההתאוששות הלא פשוטה שעברתי, לקלה יותר, נעימה ונוחה. צוות המלון מקצועי ושירותי בצורה בלתי רגילה ואני רוצה לציין במיוחד את בנות הקבלה שסייעו לי בכל דבר ועניין ואף תמכו בנו ברגעים לא פשוטים שעברנו. חוויה מדהימה ואין לי כל ספק שאבחר להתארח שוב במלון גם בלידה הבאה :-)
11/02/2019
3/3
חוויה מהנה ומפנקת
אחרי חוויה לא נעימה בבית החולים שמחתי להגיע למלונית בייבי ליס. שירות ברמה הגבוהה ביותר, ניקיון מופתי, יחס אישי מפנק ומחבק, מקצועיות של צוות האחיות וליווי ותמיכה החל מרגע הקבלה ועד השחרור. הצוות גם דאג למעבר מהיר ויעיל ששיפר את חווית הלידה. הבייבי ואני נהננו מאוד. אין ספק שמרגע המעבר בגשר הזהב היתה הקלה עצומה. תודה רבה לצוות על הכל.
01/02/2019
3/3
אין מילים לתאר
אנחנו כל כך מעריכים את השהות הנעימה במלונית! התנאים, ההקשבה והזמינות התמידית - מהווים מעבר רך יותר למציאות החדשה, בטח כשמדובר בתינוק ראשון. מודים מאוד לכל הצוות, החל מהבנות היקרות בקבלה, ולאד המקסים בחדר האוכל, סווטה, אסמא, רוני והבנות שעושות עבודת קודש בתינוקיה, אורנית מדריכת ההנקה המדהימה וצוות הניקיון. מומלץ בחום רב. תודתנו האדירה נתונה לכם!!!
31/01/2019
3/3
היה פשוט נפלא
התארחתי במלונית לאחר 3 לילות במחלקת יולדות א שבה הייתי בחדר פרטי ונעים, ובכל זאת אין מה להשוות בין השהות במחלקה לשהות במלונית, בה האירוח היה נפלא , האוכל מצויין , החדרים נקיים, השירות והצוות ברמה הגבוהה ביותר. פעם שלישית שלי בבייבי ליס וכרגיל היה מעולה.
28/01/2019
3/3
רמה גבוהה מאד
מדהימים. נהניתי מכל שניה