חדרי טיפולים


דריה ספא - חדרי טיפולי ספא
דריה ספא מזמין אתכם להתפנק עם מבחר טיפולים ליולדת, להריונית ולמלווה.
הטיפולים מתבצעים על ידי מטפלים מומחים ומותאמים באופן ייעודי הן לנשים לאחר לידה והן לנשים הריוניות. כמו כן, גם המלווים מוזמנים ליהנות ממבחר טיפולי עיסוי מפנקים.
  • חבילת פינוק להריונית במתנה, בהזמנת 3 לילות או יותר.
  • עיסוי רגליים מפנק במתנה ליולדת, בהזמנת 2 לילות או יותר.

ברוכה הבאה לעולם של טיפולים המותאמים במיוחד עבורך

ספא דריה במלון בייבי ליס הוקם ועוצב בדגש מיוחד לנשים בהריון ולנשים לאחר לידה, על מנת להעניק חוויה טיפולית מפנקת – פרטית או עם מלווה. הספא מכיל מיטות טיפולים מיוחדות ומתכווננות, מכשירים ייעודיים, כריות מותאמות ומתקני עיסוי לנשים בהריון.

עיסוי לנשים בהריון
עיסוי נשים הרות הפך בשנים האחרונות לטיפול נפוץ להפחתת אי הנוחות בהריון והורדת רמות הלחץ והחרדה. העיסוי אף מסייע בהקלת כאבי שרירים והתכווצויות ובשיפור איכות השינה.
צוות המטפלים של דריה ספא עוברים הכשרות מיוחדות לעיסוי נשים בהריון, תוך דגש על בריאות האם והעובר, על מנת להבטיח כי הטיפול יהיה חוויה מהנה, בטוחה ובלתי נשכחת.

חשוב לדעת - אמצעי בטיחות וזהירות:
עיסוי במהלך ההיריון מותר החל מהשבוע ה - 15 להריון ובתנאי כי ההיריון תקין. במקרים של לחץ דם גבוה, שמירת הריון, רעלת, סוכרת או כל מצב בריאותי חריג - העיסוי אסור.
בעיסוי ההיריון נמנעים מלחיצות חזקות מדי העלולות לעורר תגובה בשרירי האגן או להוביל לזירוז לידה.

עיסוי לאחר לידה
היום החשוב הגיע והמשפחה שלך גדלה. כעת, הגיע הרגע שלך להירגע ולהתפנק עם עיסוי לאחר לידה. לעיסוי יתרונות בריאותיים רבים לגוף ולנשמה ומעבר לשיפור מצב הרוח הוא גם עוזר לניקוי רעלים מהגוף, המרצת זרימת הדם והפחתת הצטברות נוזלים, שיפור גמישות העור והורדת בצקות ונפיחויות.

העיסוי ניתן בחדר טיפולים פרטי, שהותאם במיוחד לנשים בהריון ולאחר לידה, הכולל מיטות המתאימות למבנה הגוף ולצרכים הייחודיים בתקופה זו. העיסוי מבוצע על ידי מעסים שעברו הכשרה ייעודית לטיפולים מסוג זה.

דריה ספא
דריה ספא הוקמה בשנת 2014 על ידי ים אליהו, המתמחה במגוון רחב של טיפולים ובהם טיפולי ספא רפואיים, עיסוי ספורטאים, עיסוי נשים בהריון, שיקום אורטופדי וטכניקות עיסוי הוליסטיות לגוף ולנפש.
רשת דריה ספא מתמחה בהקמת מתחמי ספא בסטנדרט הגבוה ביותר תוך דגש על טכניקות עיסוי חדשניות במטרה לענות על כל הצרכים של אורחי הספא.
המטפלים בדריה ספא נבחרים בקפידה ועוברים הכשרות תקופתיות על מנת לעמוד בחזית הידע המקצועי ולשמור על הרמה המקצועית הגבוהה ביותר.

אנו ממתינים לכם בספא דריה לחוויה בלתי נשכחת.